Jarige Job Nieuws

Jarige Job Nieuws

Jelle Postma over zijn stage bij Jarige Job

Stichting Jarige Job biedt over het hele collegejaar plaats aan stagiairs die een Marketing en Communicatie-gerelateerde HBO of WO studie volgen. De stage biedt studenten de gelegenheid om zich op verschillende vlakken te ontwikkelen. De stageperiode van Jelle Postma (19), Media and Communication student aan de Erasmus Universiteit te Rotterdam is inmiddels voorbij. Hij vertelt over de afgelopen maanden bij Stichting Jarige Job: Eind januari 2018 wandelde ik de Stichting Jarige Job loods voor het eerst binnen. De eerste indruk was overweldigend: De grootte van de stichting, de locatie en de enorme drijfkracht waa
Lees meer

Nieuwe landelijke website voor leeftijdsgenootjes die opgroeien in armere gezinnen

Advies van Raad van Kinderen leidt tot nieuwe landelijke website voor leeftijdsgenootjes die opgroeien in armere gezinnen. Prinses Laurentien en de staatssecretaris van Sociale Zaken en Werkgelegenheid Tamara van Ark zijn ontzettend trots op de Raad van Kinderen. De kinderen adviseerden namelijk gemeente Groningen met het armoedebeleid. De belangrijkste uitkomsten: kinderen uit armere gezinnen mogen zich niet anders voelen en moeten gewoon mee kunnen doen. En dat geldt niet alleen in gemeente Groningen! Daarom vinden ze bijvoorbeeld sporten, een verjaardag vieren, een fiets en af en toe een uitje belangrijk voor
Lees meer

Inpakmarathon levert 7.118 verjaardagboxen op

Inpakmarathon levert 7.118 verjaardagboxen op voor jarige arme kinderen 24 uur lang hebben honderden vrijwilligers zich massaal ingezet voor Stichting Jarige Job De Inpakmarathon 2018 van Stichting Jarige Job is vandaag om 12:00 uur feestelijke afgesloten. Het resultaat na 24 uur is 7.118 ingepakte verjaardagsboxen! Honderden vrijwilligers hebben zich het afgelopen etmaal massaal ingezet, om zoveel mogelijk verjaardagsboxen in te pakken voor jarige arme kinderen, die de aankomende maanden jarig zijn. In Nederland groeit één op de negen kinderen op in armoede. Ondanks de aantrekkende economie neemt het aantal arme
Lees meer

Samenwerking met The Future Group

Net als Stichting Jarige Job vindt The Future Group dat ieder kind zijn verjaardag moet kunnen vieren. Daarom steunen zij via The Future Group Foundation de komende drie jaar onze stichting. The Future Group vindt het belangrijk om te investeren in de toekomst van onze maatschappij en pakt hier ook graag de rol als verbinder op. Zij steunen goede doelen en projecten die kinderen in Nederland vooruit helpen. Hoe helpt The Future Group? Dit doen zij door middel van donaties, maar ook met het investeren van kennis en tijd. Alles om de impact te vergroten en daarmee iets te betekenen. Zo kan Stichting Jarige Job de k
Lees meer